Par mums

Sargājam likumu jau kopš 2004.

Kopš tās dibināšanas 1994. gadā, advokātu birojs Eglītis & Partneri rada ko vairāk par efektīvu biznesu juridisko jomā. Mēs nodrošinām pilnu pakalpojumu klāstu Baltijas valstīs, balstoties uz spēcīgām juridiskajām zināšanām gan starptautiskā, gan valsts līmenī un tieši tādēļ mums ir arī iespēja bagātināt savas zināšanas katru dienu dažādās dzīves situācijās. Ar mūsu pamatvērtībām un daudzu gadu profesionālo juridisko pieredzi, Eglītis & Partneri sniedz kvalificētu juridisku palīdzību, risinot mūsu klientu problēmas. Mēs strādājam ar katru klientu individuāli, un mēs varam garantēt profesionālu un apzinīgu pieeju.

Pakalpojumi

Uzturēšanās atļauja

Uzturēšanās atļaujas ietver dokumentu sagatavošanu – procedūru, atļaujas vai pieteikumu sagatavošanu.

~

Civillikums

Dokumentu analīzēšana, labošana, apstiprināšana un projektu sastādīšana, piemēram, īres, nomas, ķīlas, korporatīvās, apmaiņas, ziedošanas un cita veida līgumi.

i

Komerctiesībās

Komerctiesības galvenokārt paredz uzņēmumu dibināšanu un reorganizāciju, uzņēmumu un to daļu pārdošanu, kā arī citas ar to saistītas darbības.

Ģimenes tiesības

Dažādu vienošanās, bērnu atbalsta, aizbildnības pakalpojumu, laulību un laulības šķiršanas strīdu risinājumu izstrāde.

Krimināltiesības

Dokumentu sagatavošana un mūsu klientu pārstāvība attiecībās gan ar valsts, gan pašvaldību iestādēm, kā arī tiesvedības laikā.

Darba tiesības

Darba līgumu sagatavošanu, kā arī juridiskā palīdzība darba strīdu risināšanā.

Mūsu pamatvērtības

1

Mēs sniedzam precīzus padomus

Mēs vienmēr pieliksim papildu pūles, lai atrisinātu klientu problēmas, lai sniegtu precīzākus ieteikumus. Mēs katru reizi atjaunām savas zināšanas, tādējādi konsekventi sekojot līdzi, lai nodrošinātu to, ka viss tiek darīts saskaņā ar jaunāko likuma interpretāciju.

2

Mēs uzņemamies atbildību

Mēs rūpējamies par tiem, ar ko strādājam un tiem, kuriem kalpojam. Mēs iestājamies par uz uzticību balstītu attiecību veidošanu, tādējādi, izveidojot abpusēji izdevīgas partnerattiecības. Mēs uzņemties personīgu atbildību par mūsu klientu vajadzībām. Tas nekad nav kāda cita darbs vai kāda cita vaina.

3

Mēs esam komanda

Mēs gūstam prieku no radošuma, kaislības un enerģijas, ko strādāšana kopā rada. Daloties pieredzē vienam ar otru, laba komandas vadība rada labākus rezultātus. Tikai kopā mēs vienmēr varam būt labāki. Mēs vienmēr sekojam izaugsmei.

4

Mēs esam godīgi

Godīga komunikācija ir labākais pamats jebkurām attiecībām. Ir svarīgi būt lojālam, draudzīgam un labam klausītājam.

5

Mēs esam inovatīvi

Mēs augam, izmantojot jaunas idejas, metodes un tehnoloģijas. Tas nekad mūsu interesēs – palikt tādiem pašiem kā iepriekš.

6

“Bez vainas” problēmu risināšana

Kāda vainošai nav vietas veiktspējīgā organizācijā. Koncentrēšanās uz risinājumu, nevis kāda vainošanu ir labākais veids kā fiksēt un risināt problēmu.

Strādāsim kopā